Darmowy System CRM dla Firm Usługowych

  • Czytaj więcej

Korzystaj z programu 

zupełnie za darmo

W świecie szybkiego tempa firm, dbanie o dobre relacje z klientami to klucz do sukcesu. System CRM to narzędzie, które może nie tylko uprościć, ale i zautomatyzować wiele procesów związanych z obsługą klienta. Poznaj szczegóły, zalety i przykłady sytuacji, w których warto korzystać z takiego rozwiązania. Zaskoczy Cię, jakich rewolucji może dokonać darmowy system CRM dla firm usługowych!

Darmowy System CRM dla Firm Usługowych
CRM to nie tylko zarządzanie relacjami z klientem. To też wygodna praca w firmowym zespole!

Czym jest system CRM i dlaczego warto mieć go w swojej firmie?

System CRM (Customer Relationship Management / Zarządzanie Relacjami z Klientami) to oprogramowanie, które pomaga firmom śledzić i zarządzać swoimi interakcjami z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami.

Innymi słowy, system CRM umożliwi Ci:

  • Przechowywanie informacji o klientach, takich jak dane kontaktowe, historia zakupów czy notatki o rozmowach.
  • Śledzenie interakcji z klientami, np. kiedy miała miejsce ostatnia rozmowa, czy są jakieś nadchodzące terminy lub zadania do wykonania.
  • Analizę danych o klientach, co może pomóc w identyfikacji trendów, prognozowaniu sprzedaży czy planowaniu działań marketingowych.

Dzięki systemowi CRM lepiej zrozumiesz potrzeby swoich klientów i łatwiej będzie Ci budować z nimi trwałe relacje, co przełoży się na bardziej efektywną sprzedaż.

3 przykłady, kiedy darmowy system CRM dla firm usługowych będzie przydatny

Ciężko Ci wyobrazić sobie sytuacje, w których system CRM będzie pomocny dla firmy usługowej? Sprawdź poniższe 3 przykłady i przekonaj się sam:

  • Zagubiona oferta handlowa. Miałeś ważne spotkanie z potencjalnym klientem i przygotowałeś dla niego specjalną ofertę. Niestety, zgubiłeś jej kopię i nie mogłeś sobie przypomnieć wszystkich szczegółów. Gdybyś korzystał z CRM, miałbyś w nim zapisane wszystkie oferty wysyłane do klientów, co pozwoliłoby Ci szybko odzyskać zgubione informacje.
  • Problem z komunikacją. Miałeś nieporozumienie z klientem na temat warunków zawartej umowy o wykonanie usługi. Obaj macie zupełnie różne wersje wydarzeń i nie jesteście w stanie dojść do porozumienia. Dzięki systemowi CRM, cała korespondencja i notatki z rozmów byłyby zapisane w jednym miejscu, co pozwoliłoby szybko wyjaśnić wszelkie nieścisłości.
  • Zapomniana rocznica współpracy. Prowadzisz firmę, która od lat współpracuje z różnymi klientami. Pewnego dnia otrzymujesz wiadomość od jednego z nich, który dziękuje za pięć lat współpracy. Niestety, zupełnie o tym zapomniałeś. Gdyby Twoja firma korzystała z systemu CRM, miałbyś przypomnienia o takich ważnych rocznicach, co pozwoliłoby ci lepiej dbać o relacje z klientami.

Oczywiście to tylko hipotetyczne przykłady. Sytuacje, w których system CRM jest niezbędny firmie, możemy wymieniać w nieskończoność. 🙂

Darmowy system CRM dla firm usługowych SCCOT

Ile kosztuje dobry system CRM dla firm? Cena może wahać się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy za bardziej rozbudowane narzędzie. Co jednak, jeśli powiemy Ci, że system CRM SCCOT dla firm usługowych jest całkowicie darmowy?

Od września 2023 roku aplikacja SCCOT przeszła na model free-to-use. Oznacza to, że możesz korzystać z jej podstawowych funkcjonalności bezpłatnie nawet w celach komercyjnych.

Koniecznie sprawdź, co ma do zaoferowania dla Ciebie SCCOT → tutaj!

Historia kontaktu z klientem w jednym miejscu 📚🗣️

Możesz teraz spytać: “a co to za problem, aby trzymać wszystkie dokumenty związane z klientem w fizycznej kartotece?”. W teorii — żaden. Ale w praktyce bywa z tym różnie.

Bo jak utrzymać porządek w papierach, gdy klientów jest nie kilku, a kilkudziesięciu lub nawet kilkuset? Albo gdy firma zajmuje się więcej, niż jednym rodzajem usługi, a kontrahenci są zupełnie od siebie różni? 

Wtedy opcje są dwie: albo toniesz w dokumentach, a znalezienie tej odpowiedniej kartki papieru zajmuje ponad godzinę, albo korzystasz z darmowego systemu CRM dla firm usługowych SCCOT i masz wszystko pod ręką.

Trzymaj całą historię kontaktu z klientem w jednym miejscu i korzystaj z niej, gdzie tylko chcesz — w końcu wszystko będzie zapisane w wygodnej chmurze!

Szybka i wygodna praca w firmowym zespole 🔧👥

Z czym kojarzą Ci się spore przedsiębiorstwa i agencje? Bo nam z brakiem organizacji w zespole. Jednak wcale nie trzeba prowadzić dużej firmy, aby pracownicy mogli czuć się zagubieni.

Setki klientów, o których należy pamiętać. Dziesiątki projektów, którymi często trzeba zajmować się w tym samym czasie. I na końcu tona papierologii, którą pod koniec dnia ktoś musi wypełnić. Brzmi znajomo?

Gdy firma tętni życiem, a każdego dnia na tapecie pojawiają się nowe tematy, szybka i wygodna współpraca zespołu pracowników jest na cenę złota. Możesz próbować działać na ślepo, ale możesz też zaufać darmowemu systemowi CRM dla firm usługowych.

Zadbaj o to, abyś mógł w łatwy sposób komunikować się ze swoimi pracownikami dzięki wspólnej aplikacji. Efektywna praca gwarantowana!

Tworzenie skutecznych ofert handlowych 📝💲

Najważniejszą funkcją aplikacji SCCOT jest ofertowanie, w tym tworzenie ofert handlowych, które zdobywają nowych klientów i zarabiają pieniądze.

Choć w teorii ofertowanie i CRM to dwie inne rzeczy, to w praktyce mają wiele ze sobą wspólnego. Oferta wygenerowana z myślą o konkretnym kliencie drastycznie zwiększa szansę na jego zdobycie, a w połączeniu z dobrym systemem CRM to niemal gwarancja sukcesu.

Możesz marnować czas na ręczne przygotowywanie ofert z niską skutecznością. Ale możesz też zostawić ofertowanie programowi SCCOT, który wygeneruje dla Ciebie skuteczne dokumenty. Pamiętaj tylko, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie.

Poszerz więc listę kontrahentów i zwiększ rentowność swojego biznesu. Zaufaj aplikacji SCCOT stworzonej przez ekspertów do spraw ofertowania!

Bezpieczeństwo Twoich danych — nasz priorytet 🛡️💼

W środowisku cyfrowym, gdzie dane stają się nowym złotem, zapewnienie ich bezpieczeństwa jest niezbędne. Jednym z najczęstszych obaw przedsiębiorców przed wdrożeniem systemu CRM jest bezpieczeństwo informacji o klientach.

Zastanawiasz się, czy Twoje dane są bezpieczne w aplikacji SCCOT? Tak! Kwestię ochrony traktujemy priorytetowo! Twoje dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem, utratą czy jakimkolwiek wyciekiem. Będziesz zabezpieczony nawet w przypadku awarii serwera.

Darmowy system CRM dla firm usługowych — podsumowanie

System CRM to nieocenione narzędzie dla każdej firmy pragnącej efektywnie zarządzać swoimi relacjami z kontrahentem. Od całej historii kontaktu z klientem, przez efektywną komunikację w zespole, aż po tworzenie skutecznych ofert — aplikacja SCCOT oferuje cały wachlarz funkcji.

W dzisiejszych czasach, kiedy komunikacja i szybkość reakcji są kluczem, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko ułatwią, ale też zoptymalizują pracę.

A jeśli jest to dostępne za darmo, jak w przypadku SCCOT, to dlaczego by nie skorzystać?

Wystarczy, że przejdziesz tutaj.

Pozdrawiamy, zespół SCCOT!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij