Wyróżnij się na tle konkurencji
i buduj zaufanie klientów

Dzięki estetycznemu szablonowi, dodawaniu zdjęć i grafik oraz precyzyjnemu opisowi usług, Twoja firma będzie prezentować się jako godny zaufania partner biznesowy

Sprzedawaj drożej dzięki ofertom warinatowym

 • przedstawienie droższej alternatywy
 • dodatkowe usługi
 • ...

Twórz estetyczne oferty

 • grafiki, opisy, logo Twojej firmy
 • gotowa struktura oferty
 • zróżnicowane rodzaje wydruków

Podnieś swój czas reakcji

 • stwórz oferty na podstawie szablonów
 • wyceniaj przy pomocy własnej bazy robocizny i materiału
 • pracuj w zespole
przejdź do aplikacji!

Co o SCCOT

mówią użytkownicy?

Kris 36mmKris 36mm
07:49 03 Oct 23
Z jednej strony chcemy mieć wszystkie dane pod kontrolą, z drugiej strony nie mamy czasu na uzupełnianie wszystkich danych w systemach. Moim zdaniem Sccot to pewnego rodzaju kompromis, pomiędzy bardzo złożonymi programami (wymagających dużego nakładu pracy, aby spełniały swoją funkcję) a ręcznym zarządzaniem i ofertowaniem. Daje możliwość przy niewielkim wysiłku i zaangażowaniu opanowanie całego bałaganu w małych firmach instalacyjnych. Sądzę, że wydatek 100zł miesięcznie szybko się zwróci w postaci zaoszczędzonego czasu i spokoju ducha. :)Polecam, zwłaszcza dla firm wykonujących już klika ofert miesiącu.
Kacper CzubakKacper Czubak
18:02 31 Aug 23
Bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja do szybkiego ofertowania! Ma też inne funkcje jak zarządzanie projektami, katalogi usług itp. W przyszłości także fakturowanie ma być. Wszystko czego potrzebowałem w jednym miejscu. Mają świetny i bardzo szybki customer service! Bardzo polecam!
Sebastian StaszkiewiczSebastian Staszkiewicz
13:06 31 Aug 23
Robert MatykiewiczRobert Matykiewicz
11:01 04 Jul 23
Aplikacja SCCOT jest fajnym narzędziem. Osobiście nie do końca wykorzystuję jej możliwości ponieważ posiada szereg funkcji napewno bardzo przydatnych ale akurat w mojej działalności nie koniecznie. Uważam, że to jest dobry produkt i z pewnością będzie jeszcze lepszy ponieważ zespół informatyków bardzo się angażuje i przyjmuje sugestie klientów.
Łukasz KuźmaŁukasz Kuźma
21:17 26 Apr 23
Aplikacja generuje bardzo fajne oferty godna polecenia. Dzięki aplikacji zmieniasz postrzeganie swoich ofert na profesjonalne co przekłada się na PR firmy. Pozdrawiam
JARO Technika GrzewczaJARO Technika Grzewcza
17:40 09 Feb 23
Aplikacja działa świetnie a kolejne zapowiedzi rozbudowy i ulepszeń nie pozostawiają złudzeń ze to była dobra INWESTYJA. Wsparcie techniczne przewyższa moje oczekiwania. Dziękuję Pawłowi za szkolenie wprowadzające do aplikacji i Bartkowi za szybkie odpowiedzi i podpowiedzi. Poleca !!!
Marek MaciejewskiMarek Maciejewski
10:21 07 Feb 23
Polecam , Profesjonalne podejście do klienta , bardzo dobry kontakt i produkty pierwsza klasa .
Mariusz LukasikMariusz Lukasik
13:52 27 Jan 23
Aplikacja naprawdę pomaga w ofertowaniu. Sporządzone wcześniej oferty, w każdej chwili można szybko zmodyfikować tworząc z tego kolejną nową ofertę. Poza tym oferuje szereg przydatnych funkcji gdzie można zbudować bazę klientów. Teraz nie zapominam o złożonych ofertach i zaglądając pamiętam aby przypomnieć o sobie klientom jeszcze nie zdecydowanym. Polecam
Karol BiałobłockiKarol Białobłocki
16:54 05 Dec 22
Super narzędzie do ofertowania produktów i usług. Dzięki niemu każdy wykonawca może łatwiej i szybciej zrobić profesjonalne oferty dla swoich klientów. Profesjonalny wizerunek, większa sprzedaż i zyski.
Rafał KrupińskiRafał Krupiński
08:39 30 Nov 22
Od 2010 roku używałem wielu programów do ofertowania. Skomplikowane i złożone dedykowane wyłącznie do tworzenia szczegółowych ofert w czasie kiedy jeszcze działaliśmy na dużych inwestycjach. Obecnie 100% prac to budynki mieszkalne jednorodzinne, gdzie inwestorem jest klient indywidualny. Dlatego od 2013 roku całkowicie musiałem zmienić formę ofert, które składałem. Przewijały się różne programy, niekoniecznie udane, ale dawały radę. Tworzyłem oferty w arkuszach kalkulacyjnych, gdzie miałem wiekszą swobodę, ale tam są tylko suche dane i cyfry. Ja kupuję oczami, pewnie większość moich klientów również. W latach 2015 - 2018 moje oferty były tworzone w Wordzie, masa treści i zdjęć. A sama kalkulacja była podana klientowi w max 3 linijkach. Te oferty sprzedawały mi najwięcej usług. Problemem było i tak liczenie samej usługi, którą robiłem w arkuszu kalkulacyjnym wcześniej już do tego przeze mnie przygotowanym. W miedzy czasie usprawniałem działanie firmy, którą prowadził mój ojciec, wdrażałem ją bardziej w obecny cyfrowy świat. Miałem czarno na białym ile ofert jest tworzone, ile wygrywa, a ile przegrywa. Do tego opłacalność inwestycji. Bo nie zawsze przerzucenie 100 tysięcy złotych miało sens. Czasem więcej zarabiała usługa za 17-20 tys. W 2018 roku znalazłem w sieci edytowalne pdfy - prekursor obecnej aplikacji Sccot. To było rozwiązanie bardzo dobre, ale również miało swoje limity. Oczywiście arkusze kalkulacyjne pozostały.Obecnie korzystam z Sccot od samego początku pojawienia się w sieci i nie mogę uwierzyć ile rzeczy jest tam na bieżąco wprowadzane. Naprawdę. Są nawet elementy, na które sam nie wpadłem, a myślałem że na ofertach zjadłem już zęby.Oprócz samych ofert, co ważniejsze jest cały moduł poświęcony zarządzaniu zleceniami. Genialna sprawa. Wcześniej robiłem to w kalendarzu online, a i tak część drobnych rzeczy mi umykała. Tutaj nie ma takiej możliwości. Mamy wszystkie zlecenia na jednym ekranie. Wiadomo które są rozpoczęte, zakończone bądź do rozliczenia. Integracja notatek do każdego zlecenia. Po prostu wszystko w jednym miejscu. Ustalenia z klientem, materiał do zamówienia na dany etap prac. Całość można drukować jako formularz lub wysłać klientowi bezpośrednio mailem w pdf. Skoro sprawdza się w firmie instalacyjnej, która ogarnia cały dom od stanu surowego po uruchomienie pompy ciepła w wykończonym budynku - w każdej innej też powinno się doskonale sprawdzić.Jestem pod wrażeniem, co się udało do tej pory stworzyć w aplikacji, a jednocześnie szkoda że Sccot nie pojawił się kilka lat wcześniej. Brawo dla twórców!
Przemyslaw PotyrajPrzemyslaw Potyraj
13:53 29 Nov 22
Witam serdecznieSzukałem programu do ofertowania oraz prowadzenie projektu ,koszty itpSccot jest idealną odpowiedzią na wszystkie moje zapotrzebowaniaOsoby obsługujące aplikację zawsze w zasięgu, chętnie służą pomocąWyróżniający się profesjonalizmemPolecam zakup licencjiPozdrawiam
Jakub KoniorJakub Konior
21:13 14 Nov 22
Polecam aplikację do Ofertowania! Działa super intuicyjnie i sprawnie. Bardzo dobry kontakt z obsługą klienta. Gdy miałem pytania odpowiedź na chacie otrzymałem w ciągu 5min.
js_loader

Filmy poradnikowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg materiałów, które pomogą Ci przy tworzeniu ofert w aplikacji SCCOT.

Zwiększ efektywność swoich ofert 

W SCCOT dbamy o to, żebyś czuł się bezpiecznie. Jesteśmy dla Ciebie dostępni na 4 różnych kanałach, od chatu, po video-rozmowę online przez platformę Meets. Pomożemy Tobie i Twoim pracownikom przejść przez proces wdrożenia.

Duplikowanie ofert
zadaj pytanie na chacie, odpiszemy już po chwili
Konfigurator wydruków
połączmy się online, pomożemy Ci krok po kroku
Oferty wariantowe
jeśli wolisz porozmawiać przez telefon
Miejsce na opisy i zdjęcia
jeśli lubisz pisać, a sprawa nie jest nagląca :)
live chat
zadaj pytanie na chacie, odpiszemy już po chwili
spotkania online
połączmy się online, pomożemy Ci krok po kroku
infolinia
jeśli wolisz porozmawiać przez telefon
e-mail
jeśli lubisz pisać, a sprawa nie jest nagląca:)

Wygeneruj ofertę w kilku krokach

Szybka reakcja na zapytanie od klienta jest kluczem do wyróżnienia się. Korzystaj z narzędzi dzięki, którym będziesz mógł wysłać gotową ofertę już w kilka minut.

KROK 1
Utwórz dział

Oferty w aplikacji SCCOT są hierarchiczne, więc zaczynamy od najbardziej ogólnych działów. Możesz nazwać go dowolnie – pamiętaj jednak, że będzie on składać się z rozdziałów.

KROK 2
Dodaj pozycje

Automatycznie utworzył nam się rozdział – dodajmy do niego pozycję. Możemy zrobić to wpisując ręcznie lub skorzystać z kartotek Robocizny, Materiałów i Sprzętu.

KROK 3
Zaczytaj pozycje z kartotek

Kiedy chcesz zaczytać pozycję automatycznie z kartotek RMS, otworzy Ci się drzewko katalogu Robocizny. Wybierz odpowiednią pozycję i dodaj ją do oferty.

KROK 4
Dostosuj pozycje do oferty

Po dodaniu pozycji, czy to ręcznie czy z Kartotek, możesz ją dostosować do konkretnej oferty. Zmień ilość potrzebnych materiałów, zastosuj inny rabat, manipuluj marżą i ceną.

KROK 5
Wygeneruj wydruk

Po stworzeniu oferty, za pomocą konfiguratora dostosujesz jej wygląd i składniki. Gdy wszystko będzie gotowe możesz zapisać plik w formacie PDF lub wysłać go klientowi bezpośrednio z aplikacji!

Dodatkowo!

Moduł CRM

Twórz bazę swoich kontrahentów. Zapisuj notatki, oferty i realizowane zlecenia. Pomoże Ci to w usystematyzowaniu danych swoich klinetów. 

Funkcja "Moje Projekty"

Pomoże Ci zarządzać wygranym już zleceniem, monitorować poniesione koszty, analizować rentowność zleceń i generować dokumenty potrzebne do rozliczenia klienta.

Baza Robocizny i Materiału

We współpracy z producentami z branży grzewczej konsekwentnie uzupełniamy bazę RMS, z której możesz korzystać podczas tworzenia ofert.

mocne strony

SCCOT

Testy bez rejestracji karty

Testuj bez żadnych zobowiązań przez 14 dni. Bez podawania karty płatniczej.

Bez kosztownych wdrożeń

Z przyjemnością zorganizujemy szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników w trybie on-line.

Natychmiastowy start

Dostęp do wszelkich funkcjonalności otrzymujesz natychmiast po założeniu konta.

Konto w chmurze

Dzięki temu masz dostęp do swojej firmy z każdego miejsca na świecie.

Niskie koszty

Płacisz w dogodnych cyklach np. co miesiąc, kwartał, rok, dzięki temu masz dostęp do najnowszych rozwiązań,

Bezpieczeństwo danych

Twoje dane przechowywane są na renomowanych zewnętrznych serwerach o najwyższej klasie bezpieczeństwa. Kopie bezepieczeństwa wykonujemy codziennie.

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

 • minimum nudnych formalności
 • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

 • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
 • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
 • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
 • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto