Aplikacja SCCOT

OFERTOWANIE / ZARZĄDZANIE / FAKTUROWANIE / STATYSTYKI

Zmieniasz świat na lepszy?

Poznaj SuperMoce, które czekają na ciebie w SCCOT

Sporządzanie ofert

Funkcja dzięki której sporządzisz profesjonalne oferty na usługi i produkty. Możliwość nadawania ofertom statusów, tworzenie zestawień, podsumowań oraz ofert wariantowych.

Zarządzanie zleceniami

W tej funkcji możesz zarządzać swoimi kontraktami, prognozować i wyliczać ich rentowność. Wykonywanie rozliczeń dla klienta oraz organizacja pracy sobie i pracownikom.

Fakturowanie

Moduł faktur pozwala na sporządzanie dokumentów sprzedaży oraz pro-form. Numeracja automatyczna oraz manualna dzięki czemu możesz zacząć korzystać nawet w ciągu roku.

Baza Twoich Klientów

Funkcja dzięki której stworzysz bazę swoich klientów oraz historię każdego kontrahenta. Od złożonych ofert, realizowanych zleceń i wystawionych faktur, aż po analizę ekonomiczną zleceń od klienta.

Kartoteki RMS

Funkcja umożliwia stworzenie własnej bazy danych składającej się z kartotek robocizny, materiału i sprzętu. Ułatwia i skraca czas wykonywania ofert, ogranicza błędy. Sprzyja wdrażaniu nowych pracowników do ofertowania i sprzedaży.

Supermoc

Ofertowanie w SCCOT

OFERTOWANIE W SCCOT

Własny biznes to ciągły rozwój

Ofertowanie to ważna kompetencja w firmie. Nie opłaca się podawać klientowi wyłącznie cen. Istotne są zarówno części opisowe oraz kalkulacyjne, jak i pozostałe parametry – takie jak proponowana forma płatności czy też okres proponowanej gwarancji. To wszystko służy budowaniu wartości proponowanych usług i produktów.
 
SCCOT sprzyja także organizowaniu pracy nad ofertowaniem. Przy dużej ilości składanych ofert można niektóre stracić z oczu, a tym samym tracić klientów. Podzieliliśmy oferty na cztery statusy: oferty do przygotowania, w trakcie realizacji, wysłane i zatwierdzone przez klienta.
Jaki jest Twój najważniejszy pulpit w firmie ?

Zobacz Interfejs aplikacji SCCOT

Aktualności

SCCOT tworzą przedsiębiorcy

Z cyfryzacją firmom jest lepiej

Najlepszym przepisem na tworzenie funkcjonalności jest ścisła współpraca z użytkownikami. Większość dostępnych rozwiązań jakie poznasz w SCCOT powstała w dzięki doświadczeniu przedsiębiorców prowadzących firmy usługowe. Zorganizowanie firmy w oparciu o dobrze dobrany system IT daje wiele korzyści. Począwszy od oszczędności czasu na wykonywanie czynności ręcznie bądź każdorazowo od początku, aż do zorganizowania procedur w firmie, dzięki którym cała organizacja jest znacznie wydajniejsza.
 

Cyfryzacja i jej wpływ na rozwój firm

Każda organizacja w czasie swojego rozwoju staje przed typowymi dla siebie wyzwaniami. Wymaga to od szefa firmy dużej elastyczności i szybkości działania. Już jednoosobowa firma posiada wiele obszarów, w których musi odnajdywać optymalne sposoby na ich organizację, a im większa jest firma, tym większa liczba zdarzeń i procesów. Warto traktować cyfryzację firmy jako część strategii osiągania przewagi konkurencyjnej w rynku.
 

Mocne strony SCCOT

Testy bez rejestracji karty

Możesz testować bez żadnych zobowiązań przez 21 dni. Wystarczy założyć konto testowe, które jeśli zechcesz zatrzymać pozostanie do Twojej dyspozycji w planie abonamentowym. By rozpocząć testy nie wymagamy rejestrowania karty płatniczej i podawania szczegółowych danych.

Bez kosztownych wdrożeń

System działa bez długotrwałych i kosztownych wdrożeń. W postawieniu dobrego pierwszego kroku z aplikacją SCCOT pomocne są obszerne materiały instruktażowe, a także nasi opiekunowie, którzy są do Twojej dyspozycji. Z chęcią pomogą Ci i zorganizują szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników w trybie on-line.

Natychmiastowy start

Wdrożenie wielu systemów IT to długofalowy, żmudny proces. W aplikacji SCCOT dostęp do wszelkich funkcjonalności otrzymujesz natychmiast po założeniu konta. Wszystkie możliwości są dla Ciebie dostępne przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W aplikacji SCCOT działasz kiedy tylko chcesz.

Praca w chmurze

Twoje konto w aplikacji SCCOT jest umieszczone w chmurze. Dzięki temu masz dostęp do swojej firmy z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Ty i Twoi pracownicy możecie pracować na wielu urządzeniach - nie tylko w biurze, ale i w terenie.

Niskie koszty

Utrzymanie konta w SCCOT opłacane jest w systemie abonamentowym w dogodnych cyklach np. miesiąc, kwartał, rok. Wysokość opłaty zróżnicowana jest od liczby stanowisk. Płacisz stałą cenę, a Twoje oprogramowanie nigdy się nie starzeje. My dbamy o ciągły rozwój i udoskonalenie aplikacji.

Bezpieczeństwo danych

Twoje dane przechowywane są na renomowanych zewnętrznych serwerach o najwyższej klasie bezpieczeństwa. Każdego dnia dokonywane są kopie zapasowe dające możliwość odzyskania danych. Dane Twoich klientów przechowywane są zgodnie z przepisami RODO.

Pomysły przedsiębiorców

Potrzeby jakie rozwiązaliśmy w aplikacji SCCOT

Potrzebujemy programu, w którym będziemy mogli korzystać z bazy wcześniej przygotowanych opisów i cen.
Andrzej, Jasło
konstrukcje stalowe
Robimy oferty, które składają się z wielu etapów prac. Zależy nam na opisaniu i wycenie każdego etapu.
Jarek, Częstochowa
prace budowlane
Otwieramy oddział oddalony o 30 km. Chcę monitorować oferty jakie wychodzą z tego oddziału. Ponadto mamy wiele zleceń realizowanych jednocześnie. Muszę je kontrolować
Sebastian, Wschowa
salon pomp ciepła
Nie zatrudniam nikogo w biurze i wszystkimi rzeczami zajmuję się samodzielnie. Potrzebuję systemu, który uporządkuje i przyspieszy mi ofertowanie
Artur, Poznań
instalatorstwo
Mamy 12 handlowców jeżdżących po całym kraju. Chcę przyspieszyć ich prace i monitorować ich oferty.
Tomasz, Mińsk Mazowiecki
instalacje PV
Mamy kilka technologii wykonania posadzek. Każda z nich pochłania inną ilość czasu. Chcemy ofertować i automatycznie wyliczyć koszt pracy, ale w taki sposób by za każdym razem nie wprowadzać wszystkiego od nowa.
Robert, Piaseczno
posadzki przemysłowe
Mam coraz więcej zleceń. Chciałbym monitorować koszty jakie są na poszczególnych zleceniach poprzez dopisywanie faktur, dojazdów lub czasu pracy.
Maciej, Bydgoszcz
instalatorstwo
Kalkulując oferty, często musimy brać pod uwagę wynajem sprzętu. Potrzebujemy programu do ofert z możliwością stworzenia bazy cen sprzętu.
Jarek, Lublin
prace na wysokościach
Czy wydruki można tak skonfigurować aby w zależności od rodzaju klienta było rozbicie na materiał i robociznę lub dla innego jako pozycja łączna?
Marcin, Wałbrzych
instalatorstwo
Chciałbym w jednej aplikacji mieć wszystko w tym wystawianie faktur. Denerwuje mnie korzystanie z kilku systemów.
Sebastian, Grudziąc
usługi ogrodnicze
Potrzebuję aplikacji, w której mógłbym zapisywać pod każdą trwającą inwestycją jaki towar mają zamówić dziewczyny z biura.
Waldek, Poznań
instalatorstwo
Zależy mi na poukładaniu priorytetów. Niektóre inwestycje już są skończone, niektóre trwają inne trzeba przygotować a jeszcze inne rozliczyć. Mam pracownika w biurze ale ciągle występują problemy komunikacyjne między mną a biurem.
Jarek, Wrocław
elektryk
Najlepszy byłby taki program, który nie tylko wykonuje ofertę ale także oblicza jaki jest zysk na materiale i robociźnie. Ale na pewno to jest trudne.
Jan, Inowrocław
instalatorstwo
Zdarzyło mi się, że dostałem zaliczkę od klienta i nie pamiętałem jej dokładnej kwoty. Fajnie gdyby była możliwość zapisania tego i rozliczenia na etapie końcowym.
Mariusz, Rybnik
instalatorstwo

ZAPISZ SIĘ NA WERSJĘ TESTOWĄ

Trwa faza testów wewnętrznych.

Po zapisaniu się na listę w najbliższych dniach zostaniesz zaproszony do darmowego testowania aplikacji.

Testowe

PLN 0/mc
Ofertowanie
Zarządzanie projektami
Tworzenie faktur
Analiza rentowności
Własna baza RMS
Baza klientów

Title

Subtitle

$100/per month
Feature #1
Feature #2
Feature #2
Feature #2
Feature #2
Feature #2
Feature #2
Feature #2
Buy

Title

Subtitle

$100/per month
Feature #1
Feature #2
Feature #3
Feature #4
Buy
FAQ

Najczęściej zadawane pytania