Wybuduj wartość oferty

Zobacz, jak wygląda to w praktyce!
tablica ofert
dodawanie pozycji
wydruki

Nowoczesny program

Dość już ofert w Excelu, pisanych na kartce czy w SMSie. Czas na nowoczesne, intuicyjne i sprytne rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas i cierpliwość. Twórz oferty z dowolnego miejsca o dowolnej porze!

Personalizacja

Zadbaj o odpowiednią personalizację i wzbudź zaufanie w oczach klienta. Pokaż mu, że oferta powstała specjalnie dla niego, a dużo łatwiej będzie z nim prowadzić interesy. 

Grafiki i opisy

Zadbaj o estetykę oferty, która jest wizytówką Twojej firmy. Zastosuj zdjęcia i opisy – wybuduj wizerunek nowoczesnej, estetycznej firmy. Wyróżnij się spośród konkurencji!

Oferta
od środka

KROK 1
Utwórz dział

Oferty w aplikacji SCCOT są hierarchiczne, więc zaczynamy od najbardziej ogólnych działów. Możesz nazwać go dowolnie – pamiętaj jednak, że będzie on składać się z rozdziałów.

KROK 2
Dodaj pozycje

Automatycznie utworzył nam się rozdział – dodajmy do niego pozycję. Możemy zrobić to wpisując ręcznie lub skorzystać z kartotek Robocizny, Materiałów i Sprzętu.

KROK 3
Zaczytaj pozycje z kartotek

Kiedy chcesz zaczytać pozycję automatycznie z kartotek RMS, otworzy Ci się drzewko katalogu Robocizny. Wybierz odpowiednią pozycję i dodaj ją do oferty.

KROK 4
Dostosuj pozycje do oferty

Po dodaniu pozycji, czy to ręcznie czy z Kartotek, możesz ją dostosować do konkretnej oferty. Zmień ilość potrzebnych materiałów, zastosuj inny rabat, manipuluj marżą i ceną.

KROK 5
Wygeneruj wydruk

Po stworzeniu oferty, za pomocą konfiguratora dostosujesz jej wygląd i składniki. Gdy wszystko będzie gotowe możesz zapisać plik w formacie PDF lub wysłać go klientowi bezpośrednio z aplikacji!

Zestawienia Robocizny, Materiału i Sprzętu

Nowoczesny program do ofert nie ogranicza się tylko do samego wydruku. Stwórz zestawienie robocizny, materiałów lub sprzętu – potraktuj to np. jako listę zakupową, którą wygenerujesz jednym przyciskiem.

Wykorzystaj ten dokument na dowolny sposób i usprawnij działanie swojej firmy. 

Gotowe wydruki

Bądź elastyczny i generuj oferty w formie od prostych obmiarów, aż po skomplikowane kalkulacje. Każdy klient jest inny i ma inne wymagania. Oferta, którą wyślesz do przetargu będzie różniła się od tej wysłanej do klienta indywidualnego – dlatego nowoczesny program do ofert SCCOT daje Ci możliwość generowania oferty tak, jak chcesz. 

Mniej lub bardziej szczegółowo, z cenami jednostkowymi czy bez – Ty wybierasz. 

przykładowa oferta

Własna baza
robocizny i materiałów

Nowoczesny program do ofert ma usprawnić Twoją pracę – dlatego niezbędne są bazy danych: robocizny, materiału i sprzętu. Korzystaj z własnych lub systemowych kartotek RMS i zaczytuj je bezpośrednio do oferty. Zapomnij o ręcznym wpisywaniu pozycji – oczywiście w SCCOT nadal możesz to robić, ale mamy szybsze i ciekawsze rozwiązanie 😉

zobacz więcej

Filmy poradnikowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg materiałów, które pomogą Ci przy tworzeniu ofert w aplikacji SCCOT.

Zapisz się na prezentację

Potrzebujesz około 40 minut, komputera i odrobiny skupienia, by zacząć w pełni korzystać z aplikacji SCCOT.

Darmowa, indywidualna prezentacja odbędzie się w formie on-line wtedy, kiedy znajdziesz czas – również wieczorami i w weekendy.

zupełnie za
darmo

w mniej
niż godzinkę

z dowolnego
miejsca

zgoda

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto