Funkcja: Kartoteki RMS

Stwórz własną bazę kartotek

Robocizna

Uzupełnij bazę swojej robocizny raz i korzystaj z niej bez ograniczeń podczas tworzenia ofert. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas i nie zapomnisz o materiałach potrzebnych do wykonania tej pracy.

Materiały

Stwórz bazę materiałów, których używasz w pracy. Dodaj im cenę katalogową, ofertową i tę, po jakiej kupujesz w hurtowni, a program sam policzy ile zarobiłeś na materiale w ofercie.

Sprzęt

Nie zapomnij o sprzęcie podczas ofertowania. Stwórz listę narzędzi, a program sam uwzględni ich amortyzację przy wycenie prac.

Uporządkowana baza kartotek

Kartoteki robocizny krok po kroku

Stwórz folder
Kartoteki dzielimy na foldery. Możesz stworzyć ich nieskończoną ilość, a także tworzyć folder folderze. Wszystko po to, by struktura Twoich kartotek była dla Ciebie przejrzysta i zrozumiała.
Dodaj kartotekę
Przemyśl w jaki sposób zorganizować kartoteki i na początek stwórz odpowiednie foldery. Następnie wybierz folder, w którym chcesz stworzyć kartotekę i kliknij w żółty przycisk.
Uzupełnij dane
Uzupełnij kartotekę o podstawowe dane, takie jak nazwa, opis, jednostka miary, cena roboczogodziny oraz potrzebną liczbę pracowników i ich normy czasowe.
Dodaj materiały i sprzęt
Do kartoteki robocizny zaczytujemy także wszystkie potrzebne materiały i sprzęt. Możesz je dodać ręcznie, lub zaczytując je odpowiednich katalogów.
Korzystaj z kartotek przy ofertowaniu
Tak skonfigurowaną kartotekę robocizny śmiało możesz dodać do swojej oferty. Wystarczy tylko dostosować ją pod konkretną inwestycję i gotowe!
Krok 1 - Stwórz folder
Krok 2 - Dodaj kartotekę
Krok 3 - Uzupełnij dane
Krok 4 - Materiały i sprzęt
Krok 5 - Przyspiesz ofertowanie

ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACJĘ

Potrzebujesz około 40 minut, komputera i odrobiny skupienia, by zacząć w pełni korzystać z aplikacji SCCOT.

Darmowa, indywidualna prezentacja odbędzie się w formie on-line wtedy, kiedy znajdziesz czas – również wieczorami i w weekendy.

Wybierz w jaki sposób możemy się z Tobą skontaktować.

Dobra organizacja kartotek

Kartoteki są podzielone na foldery, których możesz stworzyć nieskończoną ilość. Możesz także stworzyć folder w folderze. Wszystko to, byś mógł podzielić swoje kartoteki tak, by było to dla Ciebie czytelne i wygodne.

O tym przemyślanej strukturze i o tym, jak dodać nowe kartoteki dowiesz się z filmów TechTip SCCOT. 

Sprawdź pozostałe funkcjonalności

Ofertowanie

Twórz hierarchiczne i estetyczne oferty, ze zdjęciami i opisami. Pozycje uzupełnij ręcznie lub automatycznie. Wygeneruj ofertę w swojej własnej konfiguracji.

Przejdź dalej

Moje Projekty

Zarządzaj swoimi kontraktami, prognozuj i obliczaj ich rentowność. Wygeneruj dokumenty do rozliczenia się z klientem oraz zorganizuj pracę sobie i pracownikom.

Przejdź dalej

Kontrahenci

Stwórz bazę swoich klientów oraz historię każdego kontrahenta. Od złożonych ofert, realizowanych zleceń i wystawionych faktur, aż po analizę ekonomiczną zleceń od klienta.

Przejdź dalej

Załóż darmowe konto

Testuj wszystkie funkcjonalności przez 14 dni