Stwórz własną bazę kartotek

Zobacz, jak wygląda to w praktyce!
drzewko kartotek
foldery
nowa kartoteka
wykorzystanie

Robocizna

Uzupełnij bazę swojej robocizny raz i korzystaj z niej bez ograniczeń podczas tworzenia ofert. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas i nie zapomnisz o materiałach potrzebnych do wykonania tej pracy.

Materiały

Stwórz bazę materiałów, których używasz w pracy. Dodaj im cenę katalogową, ofertową i tę, po jakiej kupujesz w hurtowni, a program sam policzy ile zarobiłeś na materiale w ofercie.

Sprzęt

Nie zapomnij o sprzęcie podczas ofertowania. Stwórz listę narzędzi, a program sam uwzględni ich amortyzację przy wycenie prac.

Kartoteki robocizny
krok po kroku

KROK 1
Stwórz folder

Kartoteki dzielimy na foldery. Możesz stworzyć ich nieskończoną ilość, a także tworzyć folder folderze. Wszystko po to, by struktura Twoich kartotek była dla Ciebie przejrzysta i zrozumiała.

KROK 2
Dodaj kartotekę

Przemyśl w jaki sposób zorganizować kartoteki i na początek stwórz odpowiednie foldery. Następnie wybierz folder, w którym chcesz stworzyć kartotekę i kliknij w żółty przycisk.

KROK 3
Uzupełnij dane

Uzupełnij kartotekę o podstawowe dane, takie jak nazwa, opis, jednostka miary, cena roboczogodziny oraz potrzebną liczbę pracowników i ich normy czasowe.

KROK 4
Dodaj materiały i sprzęt

Do kartoteki robocizny zaczytujemy także wszystkie potrzebne materiały i sprzęt. Możesz je dodać ręcznie, lub zaczytując je odpowiednich katalogów.

KROK 5
Korzystaj z kartotek przy ofertowaniu

Tak skonfigurowaną kartotekę robocizny śmiało możesz dodać do swojej oferty. Wystarczy tylko dostosować ją pod konkretną inwestycję i gotowe!

Dobra organizacja kartotek

Kartoteki są podzielone na foldery, których możesz stworzyć nieskończoną ilość. Możesz także stworzyć folder w folderze. Wszystko to, byś mógł podzielić swoje kartoteki tak, by było to dla Ciebie czytelne i wygodne.

O tym przemyślanej strukturze i o tym, jak dodać nowe kartoteki dowiesz się z filmów TechTip SCCOT.

Sprawdź pozostałe funkcjonalności

Ofertowanie

Twórz hierarchiczne i estetyczne oferty, ze zdjęciami i opisami. Pozycje uzupełnij ręcznie lub automatycznie. Wygeneruj ofertę w swojej własnej konfiguracji.

zobacz więcej
Moje projekty

Zarządzaj swoimi kontraktami, prognozuj i obliczaj ich rentowność. Wygeneruj dokumenty do rozliczenia się z klientem oraz zorganizuj pracę sobie i pracownikom.

zobacz więcej
Kontrahenci

Stwórz bazę swoich klientów oraz historię każdego kontrahenta. Od złożonych ofert, realizowanych zleceń i wystawionych faktur, aż po analizę ekonomiczną zleceń od klienta.

zobacz więcej

Zapisz się na prezentację

Potrzebujesz około 40 minut, komputera i odrobiny skupienia, by zacząć w pełni korzystać z aplikacji SCCOT.

Darmowa, indywidualna prezentacja odbędzie się w formie on-line wtedy, kiedy znajdziesz czas – również wieczorami i w weekendy.

zupełnie za
darmo

w mniej
niż godzinkę

z dowolnego
miejsca

zgoda

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto