0.* Odwiedź konto DEMO

Przygotowaliśmy specjalne konto demonstracyjne, na którym znajdziesz przykładowe oferty, projekty czy kontrahentów. Po zalogowaniu się możesz na przykład wygenerować wydruki w wielu konfiguracjach czy dodać swoją kartotekę.

Dostęp do konta DEMO jest darmowy i nieograniczony czasowo. Zobacz, jak wygląda SCCOT od środka, a my pomożemy Ci w stworzeniu takiego konta dla Twojej firmy

uzyskaj dostęp!

1. Uzupełnij profil firmowy

Profil firmowy znajdziesz w prawym górnym rogu, w formie ikony ludzika. Uzupełnisz w nim takie informacje jak dane Twojej firmy czy jej adres. To tutaj wgrasz także logo firmy i zdjęcie okładki oferty. Te dwa pliki będą automatycznie zaczytywać się do każdej utworzonej oferty.

O tym jak dokładnie uzupełnić profil firmowy opowiadamy w pierwszym odcinku serii TechTip SCCOT 🛠️ Zapraszamy Cię do zapoznania się z TechTipami, bo przydadzą się one w dalszej części!

2. Utwórz kontrahenta

Drugim krokiem będzie utworzenie pierwszego kontrahenta – klienta, dla którego stworzymy zaraz pierwszą ofertę. Żeby to zrobić, z menu z lewej strony wybierz funkcję „Kontrahenci”, a następnie kliknij w przycisk „+nowy kontrahent” z prawej. Uzupełnij dane, zapisz i gotowe!

Funkcja „Kontrahenci” zbiera klientów, podwykonawców i dostawców. Dzięki niej zbierzesz wszystkie dane w jednym miejscu i zanotujesz potrzebne informacje.

3. Stwórz pierwszą ofertę

Na tym etapie jesteśmy już gotowi do utworzenia pierwszej oferty! Zapraszamy do obejrzenia filmu z kursu ofertowania 👉 

Wystarczy, że obejrzysz video i będziesz powtarzać w aplikacji działania, które widzisz na filmie. Nic prostszego! 🙂 Poniżej natomiast znajdziesz slajdy, które tłumaczą krok po kroku jaka jest logika ofertowania, którą przyjęliśmy w aplikacji.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy: jesteśmy na miejscu – a o supporcie piszemy poniżej.

KROK 1
Utwórz dział

Oferty w aplikacji SCCOT są hierarchiczne, więc zaczynamy od najbardziej ogólnych działów. Możesz nazwać go dowolnie – pamiętaj jednak, że będzie on składać się z rozdziałów.

KROK 2
Dodaj pozycje

Automatycznie utworzył nam się rozdział – dodajmy do niego pozycję. Możemy zrobić to wpisując ręcznie lub skorzystać z kartotek Robocizny, Materiałów i Sprzętu.

KROK 3
Zaczytaj pozycje z kartotek

Kiedy chcesz zaczytać pozycję automatycznie z kartotek RMS, otworzy Ci się drzewko katalogu Robocizny. Wybierz odpowiednią pozycję i dodaj ją do oferty.

KROK 4
Dostosuj pozycje do oferty

Po dodaniu pozycji, czy to ręcznie czy z Kartotek, możesz ją dostosować do konkretnej oferty. Zmień ilość potrzebnych materiałów, zastosuj inny rabat, manipuluj marżą i ceną.

KROK 5
Wygeneruj wydruk

Po stworzeniu oferty, za pomocą konfiguratora dostosujesz jej wygląd i składniki. Gdy wszystko będzie gotowe możesz zapisać plik w formacie PDF lub wysłać go klientowi bezpośrednio z aplikacji!

Zapisz się na prezentację

Potrzebujesz około 40 minut, komputera i odrobiny skupienia, by zacząć w pełni korzystać z aplikacji SCCOT.

Darmowa, indywidualna prezentacja odbędzie się w formie on-line wtedy, kiedy znajdziesz czas – również wieczorami i w weekendy.

zupełnie za
darmo

w mniej
niż godzinkę

z dowolnego
miejsca

zgoda

Potrzebujesz pomocy ?
Jesteśmy dla Ciebie !

W SCCOT dbamy o to, żebyś czuł się bezpiecznie. Właśnie dlatego Bartek, opiekun w aplikacji, zadzwoni do Ciebie po rejestracji. Jesteśmy dostępni na 4 różnych kanałach, od chatu, po video-rozmowę online przez platformę Meets. Pomożemy Tobie i Twoim pracownikom przejść przez proces wdrożenia.

live chat
zadaj pytanie na chacie, odpiszemy już po chwili
spotkania online
połączmy się online, pomożemy Ci krok po kroku
infolinia
jeśli wolisz porozmawiać przez telefon
e-mail
jeśli lubisz pisać, a sprawa nie jest nagląca :)
live chat
zadaj pytanie na chacie, odpiszemy już po chwili
spotkania online
połączmy się online, pomożemy Ci krok po kroku
infolinia
jeśli wolisz porozmawiać przez telefon
e-mail
jeśli lubisz pisać, a sprawa nie jest nagląca:)

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto