Szkolenia:

OFERTOWANIE I ZARZĄDZANIE

Witaj na stronie edukacyjnej , którą poświęcamy tematyce ofertowania i zarządzania. Znajdziesz tu szereg podpowiedzi, gotowych rozwiązań oraz wiedzy, która przydatna będzie w Twojej firmie. Skorzystaj z darmowych materiałów.

INSPIRACJE: Twórz lepsze oferty

Czy warto pokazywać ceny jednostkowe w ofercie?

Personalizacja ofert
dlaczego warto?

Dodawaj grafiki
do swoich ofert

KURS: Ofertowanie w aplikacji SCCOT

W pierwszym odcinku stworzyliśmy prostą ofertę

Chcesz poznać szczegóły aplikacji SCCOT ?

Załóż bezpłatne konto i testuj przez 14 dni

lub

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie z ofertowania w aplikacji SCCOT jest ciekawą formą nauki – zarówno dla właścicieli firm, jak i dla pracowników odpowiedzialnych za ofertowanie.

Darmowe, indywidualne szkolenie odbędzie się w formie on-line wtedy, kiedy znajdziesz czas – również wieczorami i w weekendy.

Uzupełnij datę i adres mailowy, na jaki podeślemy link.

Paweł Kaczmarek

Witaj. Ofertowaniem i zrządzaniem zajmuję się od wielu lat. Przez moje ręce przewinęło się wiele programów i metod ofertowania. Pierwsze doświadczenia zdobywałem w latach 90-tych w zakładzie usługowym mojego ojca. W tamtym czasie ofertowanie odbywało się ręcznie i to jeszcze na maszynie do pisania.

Znane są mi techniki ofertowania w oparciu o nakłady rzeczowe KNR jak i ofertowanie indywidualne. W późniejszych latach kiedy już prowadziłem własną firmę zrozumiałem jak ważne jest zarówno ofertowania jak i inne procesy związane ze sprawnym zarządzaniem firmą. Moje doświadczenie wzbogaciłem o wykształcenie formalne ukończyłem studia na kierunku Psychologia w Biznesie oraz Trener Biznesu. 

Stworzyłem autorskie arkusze kalkulacyjne MF, których następstwem i naturalną konsekwencją jest aplikacja SCCOT jako pełnowartościowe innowacyjne środowisko do ofertowania i zarządzania dedykowane firmom usługowym.

Chętnie dziele się wiedzą i moimi doświadczeniami, gdyż wiem, że wiele osób podobnych do mnie gdy prowadziłem własne usługi,  zmaga się z trudem prowadzenia i rozwijania własnego przedsiębiorstwa. Potrzebne są narzędzia i rozwiązania dopasowane do firm usługowych. Narzędzia które rozwiązują konkretne problemy.