Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

Witajcie w Cyfrowej Kuźni!

Cyfrowa Kuźnia to wydarzenie powstałe we współpracy Aplikacji SCCOT oraz Grupy Międzynarodowe Targi Poznańskie, które swoją premierę miało właśnie w Poznaniu na Targach INSTALACJE. W trakcie naszego wydarzenia uzbrajaliśmy firmy instalacyjne i serwisowe w nowoczesne narzędzia cyfrowe, pomagające w codziennej pracy.

Ramię w ramię z Partnerami strefy zebraliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze kalkulatory, programy lojalnościowe czy aplikacje dla serwisantów i instalatorów. Każdy z uczestników targów mógł je poznać, a my dobieraliśmy rozwiązania bezpośrednio na potrzeby danej firmy. Wszystkie podstawowe informacje o narzędziach zebraliśmy także w specjalnym Biuletynie!

Spotkania, rozmowy, relacje

Bardzo lubimy targi – właśnie przez możliwość spotkań z Użytkownikami i Partnerami. Wszystkie te rozmowy są bardzo budujące i merytoryczne, niektóre sugestie przekazane nam w Poznaniu wprowadziliśmy w życie jeszcze w trakcie Targów. Nawiązywanie relacji to coś, co w świecie biznesu jest kluczowe!

To dopiero początek!

Cyfrowa Kuźnia w Poznaniu dopiero się rozpoczęła. Cieszymy się z Waszego zaangażowania w naszą strefę i już możemy zapowiedzieć, że kolejne edycje już przed nami! 🙂

Tymczasem dla wszystkich, którzy nie dotarli do Poznania, przygotowaliśmy biuletyn w formie online. No i musimy to powiedzieć – na następne targi lepiej jednak przyjechać! 🙂

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto