Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

O targach słów kilka

Zdecydowana większość wystawców była powiązana z branżą energetyczną i elektryczną – właściwie ciężko się dziwić, skoro to targi energetyczne 🙂 Tematem przewodnim była głównie fotowoltaika, magazyny energii, stacje przesyłowe itp. Na targach byli obecni także przedstawiciele producentów pomp ciepła, wentylacji, klimatyzacji, ale też samochodów elektrycznych.

W trakcie targów miało miejsce kilka ciekawych eventów, takich jak ogłoszenie Polskiego Dnia Hydraulika, konferencja YouTuberów, gra miejska czy turniej „Instalator Roku”. Według statystyk organizatora, w Targach wzięły udział 323 firmy z 15 krajów, a odwiedzających było prawie 20 tysięcy. Więcej o samych Targach przeczytacie tutaj.

Targi bardzo udane!

Z naszej perspektywy jako wystawców, targi faktycznie były bardzo udane. Stoisko aplikacji odwiedziło dużo osób – zarówno nowych, jak i dobrze znanych nam użytkowników. Bardzo się z tego cieszymy, bo otrzymaliśmy wiele wskazówek w którym kierunku dalej powinniśmy rozwijać aplikację; czego potrzeba firmom usługowym by usprawnić ich pracę. Ponadto była to okazja do luźnych, bardzo przyjemnych rozmów.

Targi to także bardzo ważne wydarzenie w kontekście rozmów na temat współpracy z producentami, na przykład w zakresie systemowych kartotek. Te zbliżają się już wielkimi krokami 🙂

Strefa OSFIS. Władcy Żywiołów

Na targi pojechaliśmy ramię w ramię z naszym partnerem: Stowarzyszeniem OSFIS. Razem z innymi firmami współtworzącymi projekt Władcy Żywiołów, byliśmy częścią strefy o tej samej nazwie. Ale kim właściwie są Władcy Żywiołów? 🙂

OSFIS to pierwsze w Polsce stowarzyszenie zrzeszające firmy instalacyjne i serwisowe z branży HVAC. Główne role stowarzyszenia można opisać w 4 punktach:

  • Przyszłość instalatorstwa
  • Ekologia
  • Szkolnictwo branżowe
  • Integracja branży

Realizacja tych celów jest możliwa dzięki współpracy producentów, firm instalacyjnych oraz serwisowych. Sztandarowym projektem OSFIS jest Zawód Możliwości, który w nowej odsłonie przyjął nazwę „Władcy Żywiołów”. To przedsięwzięcie edukacyjno-branżowe, które ma na celu promocję zawodu instalatora jako atrakcyjnej ścieżki kariery.

Bardzo dziękujemy zarządowi Stowarzyszenia za świetną organizację naszej Strefy! My tymczasem wracamy do codziennej pracy bogatsi o nowe kontakty i świeże pomysły na rozwój aplikacji.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto