Aalberts hydronic flow control (Flamco i Comap)  – poznaj naszego partnera!

  • Czytaj więcej

Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

Bardzo cieszymy się na możliwość współpracy z nowym parterem, firmą Aalberts hydronic flow control! To kolejny producent z branży instalacyjnej, z których produktów marek Flamco i Comap będziecie mogli korzystać w ramach systemowej bazy SCCOT. Co dokładnie będzie na Was czekać i jakie marki kryją się pod tą dość długą nazwą? O tym poniżej 😊

Aalberts hydronic flow control w Polsce

Aalberts hydronic flow control (dawniej Flamco Meibes i Comap Polska) to firma, oferująca na polskim rynku kompletne rozwiązania, które w dzisiejszych czasach mają znaczący wpływ na zarządzanie energią w budynku. Produkty marek Flamco i Comap, w tym grupy produktowe Meibes i Nexus pozwalają na stworzenie nowoczesnych i energooszczędnych systemów zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach różnej wielkości. W portfolio firmy dostępne są między innymi odpowietrzniki, naczynia wzbiorcze, separatory powietrza i zanieczyszczeń, bufory i podgrzewacze, zawory, armatura przyłączeniowa, a także komponenty do ogrzewania podłogowego i chłodzenia oraz sterowania komfortem również za pomocą smartfonu. Dzięki tak szerokiemu portfolio marek Flamco i Comap możliwe jest zbudowanie całej instalacji od źródła do emitera.

Oferta produktowa firmy jest skierowana nie tylko dla firm działających na domkach jednorodzinnych. To asortyment także dla większych firm obsługujących wielkie inwestycje. Dobrze jest poznać więc te produkty, zwłaszcza, że już w tym tygodniu będziecie mogli z nich korzystać w ramach systemowych kartotek SCCOT!

Produkty w bazie SCCOT

Podstawą naszej współpracy będzie oczywiście udostępnienie Wam produktów z asortymentu marek Flamco i Comap. Dzięki temu będziecie w stanie sprawnie, niemal automatycznie, dodawać je do swoich ofert. Każda kartoteka produktowa będzie miała zawsze aktualną cenę katalogową, a sami dostosujecie zaś cenę, która będzie wyświetlana na Waszych ofertach.

W dalszej kolejności skupimy się na przygotowaniu kartotek robocizny, czyli całych schematów czynności powiązanych z produktami marek Flamco i Comap. Te pozycje w całej okazałości, (wraz z zaczytanymi produktami) będziecie mogli wgrać do swoich ofert. Przez to, będzie można tworzyć je jeszcze szybciej i bardziej profesjonalnie. A skoro mowa o profesjonalizmie oferty, oczywiście nie zapominamy o logo kluczowych marek, które będzie można dodać na stronę tytułową. Tym samym wyróżniamy produkty, o które opiera się oferta – budując jednocześnie zaufanie w oczach klienta.

Szkolenia stacjonarne i dalsze działania

Kolejnym filarem współpracy między Aalberts hydronic flow control (Flamco i Comap) i SCCOT są szkolenia. Będziemy je przeprowadzać zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Tematykę poświęcimy w większości tworzeniu ofert. Skupimy się jednak przede wszystkim na ich skuteczności i tym, jak sprzedać klientowi swoją wiedzę, a w konsekwencji usługę. Już nie możemy doczekać się tych spotkań, zwłaszcza uzbrojeni w tak dobre jakościowo produkty!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto