Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

KAN to jedna największych firm branży instalacyjnej w Polsce – wystarczy powiedzieć: System KAN-therm i już wszyscy wiedzą o co chodzi 😊 Już niedługo będziecie mogli korzystać z produktów tej marki w systemowej bazie SCCOT. A wszystko to jest wynikiem naszej współpracy, z której ogromnie się cieszymy! Oczywiście baza produktów to dopiero pierwsza część tego, co dla Was wspólnie przygotowaliśmy, ale o tym dokładniej poniżej.

Kilka słów o firmie

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest doświadczonym, polskim producentem i dostawcą systemów instalacyjnych KAN‑therm. Firma powstała w 1990, a w ciągu ponad 3 dekad swojej działalności stała się rozpoznawalna i uznana nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Z kolei KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. Można powiedzieć, że rzeczywistością stała się tutaj wizja systemu uniwersalnego, stworzonego pod potrzeby instalatorów, z jak najlepszych materiałów.

System KAN-therm w systemowej bazie SCCOT

W pierwszej kolejności wgramy do aplikacji logo KAN, które będziecie mogli wgrać na stronę tytułową swojej oferty. W ten sposób można wyróżnić kluczową markę, której produkty znajdą się w ofercie. Dla klienta będzie to oznaczać, że oferta jest profesjonalna i warto jej zaufać.

Drugim krokiem, który postawimy jak najszybciej, jest wgranie katalogów produktowych firmy KAN. Będzie to ponad 1500 indeksów – zarówno rur, jak i złączek, trójników etc. Wszystko co potrzebne do stworzenia kompletnej oferty opartej o System KAN-therm. Oczywiście każda pozycja jest odpowiednio opisana i skatalogowana, a także ma zawsze aktualną cenę katalogową. Cenę, która wyświetli się na ofercie dostosujecie oczywiście sami, według swoich upodobań.

Szablony, szkolenia i dalsze działania

W dalszej kolejności rozpoczniemy szkolenia, oczywiście zarówno w formie online, jak i stacjonarnej. Połączymy wówczas wiedzę techniczną z umiejętnościami miękkimi. Czyli innymi słowy dowiecie się nie tylko jak dobierać i montować System KAN-therm, ale także jak przekonać do niego klienta. Jak przedstawić klientowi zarówno swoją markę osobistą i renomę firmy, jak i produkty, które chcesz zastosować. Już teraz możemy zapewnić, że to będą naprawdę wartościowe szkolenia!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto