Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

Trening ofertowania

Skupiliśmy się przede wszystkim na podejściu merytorycznym. Daniel z Tomkiem propagowali swoją ogromną wiedzę o instalacjach, ich czyszczeniu i zabezpieczaniu za pomocą chemii, a my pokazaliśmy na co zwrócić uwagę, by skutecznie takie usługi zaofertować. Skutecznie i szybko, bo dzięki naszej współpracy w aplikacji są już dostępne kartoteki robocizny i materiałów Fernox, które diametralnie skracają czas potrzebny na wykonanie oferty. Oprócz fachu w ręku, trzeba przecież wiedzieć jak ten fach sprzedać!

Przede wszystkim – relacje!

W trakcie targów mieliśmy świetną okazję spotkać się z wieloma bardzo ciekawymi osobami z branży instalacyjnej. Odwiedzili nas na przykład Pan od Rurek czy Damian Rychtanek. Serdecznie zapraszamy na ich kanały na YT i TikToku – chłopaki robią świetną robotę dla branży! Nie omieszkał nas odwiedzić także Stanislav z firmy Instals-Plus. Wszyscy trzej są naszymi dobrymi przyjaciółmi – tym bardziej cieszyliśmy się na to spotkanie!

Targi to tradycyjnie również ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o rozmowy z firmami producenckimi. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli podzielić się z Wami efektami tych spotkań!

60-lecie Fernox

Na targi do Kielc wybraliśmy się ramię w ramię z naszymi przyjaciółmi z marki Fernox, która w tym roku obchodzi wspaniały jubileusz. Działają na rynku od 60 lat! Z tej okazji, wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko wręczaliśmy pamiątkowy, okolicznościowy voucher. Wszystkim pracownikom Fernox życzymy kolejnych 60 lat samych sukcesów!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto