Skorzystaj z programu do ofertowania 

zupełnie za darmo

Rozpoczęliśmy współpracę z pierwszym producentem. Jest nim Fernox, czyli bardzo znana marka w branży instalacyjnej. To pionier i lider w dziedzinie chemii instalacyjnej, a także wszelkich środków ochrony i optymalizacji działania instalacji CO i CWU. W swojej ofercie posiada nie tylko inhibitory korozji czy pompy i środki do czyszczenia instalacji, ale także armaturę – taką jak filtry magnetyczne. Chcemy przybliżyć Wam jednak przede wszystkim to, jak będzie przebiegać współpraca na linii SCCOT-Fernox i jakie korzyści popłyną z niej dla naszych użytkowników.

Kilka słów o historii

Jak w ogóle powstała marka Fernox i skąd wzięła się w Polsce? Firma powstała w 1964 roku w Wielkiej Brytanii, gdzie do dziś ma swoją główną siedzibę. Jako jedni z pierwszych, założyciele Fernoxa wprowadzili do swojej oferty gamę środków, które klientom oszczędzają energię i pieniądze, a instalatorom pomagają w codziennej pracy. Popularność marki rosła coraz mocniej i rozpoczęła się ekspansja na inne rynki europejskie i nie tylko.

Wraz z polskimi instalatorami, których w Wielkiej Brytanii jest dość dużo, do kraju trafiły pierwsze produkty Fernoxa. Tutaj również zyskały popularność – tak dużą, że od kilkunastu lat firma ma tutaj także swoje polskie struktury. Otwartość na instalatora, dobre jakościowo produkty czy współprace (np. ze stowarzyszeniem OSFIS) spowodowały, że marka Fernox cieszy się dużym i wciąż rosnącym uznaniem w branży.

Kartoteki produktowe Fernox

Jeśli zaś chodzi o współpracę na linii SCCOT – Fernox, przygotowaliśmy i wgrywamy do aplikacji produkty tej marki. Jest to ponad 60 indeksów, każdy z odpowiednią nazwą i ceną katalogową. Wśród nich znajdują się tak znane produkty jak pompa MK III, środki chemiczne, np. PowerCleaner F8 czy popularne filtry z serii TF1 (np. Total, Delta czy Sigma). Po wgraniu kartotek materiałów (z których będziecie już mogli korzystać przy ofertowaniu), we współpracy z przedstawicielami Fernoxa przygotujemy gotowe kartoteki robocizny. Będą one zawierać w sobie zarówno materiały i sprzęt, jak i proponowaną przez nas stawkę robocizny zgodnej ze sztuką. Oczywiście będą to tylko nasze propozycje, a cenę końcową ustalisz sam, przy zaczytaniu pozycji do oferty. Takie rozwiązanie zapewni Ci szybsze ofertowanie a także zgodność z zasadami Fernoxa. Zyskujesz pewność, że w przypadku kłopotów wszystko będzie zrobione poprawnie.

Co dalej?

Instalatorzy, którzy znają produkty tej marki cenią przede wszystkim szkolenia z tej technologii. Chcemy ten pomysł rozwijać! Na szkoleniach, oprócz umiejętności związanych z czyszczeniem i zabezpieczaniem instalacji, pokażemy także dobre praktyki w ofertowaniu tego rodzaju usług. Wciąż trzeba zwiększać świadomość klientów, a zatem warto znać sposoby na po pierwsze wytłumaczenie sensu tego rozwiązania, a po drugie odpowiedniej sprzedaży usług. Nasze pierwsze wspólne szkolenia to już kwestia kilku tygodni – zapraszamy już dziś!

Załóż darmowe konto!

Załóż darmowe konto!

Bez podawania karty kredytowej, bez wypełniania przepastnych formularzy. Kliknij i zarejestuj swoje konto już teraz!

  • minimum nudnych formalności
  • zyskaj natychmiastowy dostęp!
rozpocznij

Twórz profesjonalne oferty

zupełnie za darmo

Skorzystaj z darmowej wersji SCCOT w której:

  • Sworzysz profesjonalne oferty na swoje usługi
  • Obliczysz zysk z wykorzystanych materiałów
  • Zbadasz zysk z bieżących inwestycji
  • Zbudujesz bazę swoich kientów
Załóż konto